Kompleksowe doradztwo HR

Oceniamy, tworzymy i rozwijamy zaangażowane zespoły naszych klientów wspierając budowanie ich przewagi konkurencyjnej. Wspieramy rozwój liderów i przyszłych liderów, budujemy i wdrażamy sprzyjającą i dostosowaną do celów strategicznych kulturę organizacyjną oraz pomagamy działom HR we wdrażaniu strategicznych programów.

„One can choose to go back toward safety or forward toward growth. Growth must be chosen again and again; fear must be overcome again and again."

~ Abraham Maslow

Dlaczego my?

Zespół wysokiej klasy ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w dziedzinach szeroko pojętego HR, praktyków biznesu, przywództwa, coachingu, budowania i rozwijania zespołów. Łączymy skuteczne przekazywanie wiedzy z ciekawą, stymulującą i wymagającą refleksji formą.

 

Sprawdź nasze szkolenia Sprawdź ofertę szkoleń otwartych

Nasza przewaga konkurencyjna

zespół wysokiej klasy ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie
w dziedzinach szeroko pojętego HR, praktyków biznesu, przywództwa, coachingu, budowania i rozwijania zespołów. Łączymy skuteczne przekazywanie wiedzy z ciekawą, stymulującą i wymagającą refleksji formą.

 

Rozwijamy innych, ale też rozwijamy własne zasoby – jesteśmy organizacją ciągle uczącą się. Organizujemy wewnętrzne szkolenia i warsztaty wymiany wiedzy. Nasi klienci czerpią korzyści z najlepszych praktyk i wielowymiarowego myślenia, które reprezentują nasi eksperci.

elastyczne indywidualne podejście do klienta
z nastawieniem na rozwiązanie jego problemów i proponowaniu usług, które trwale zwiększają efektywność organizacji.

pracujemy z klientem i jego zespołami – nasze programy doradczo wdrożeniowe to przede wszystkim praca nad rozwojem zasobów, które już Państwo posiadacie. Wprowadzamy zmiany maksymalnie angażując Państwa zespoły, co przekłada się na zmianę postaw i trwałość nowych efektywnych rozwiązań.

Misja

Wspieramy naszych klientów w rozwoju kompetencji oferując zindywidualizowane, najwyższej jakości projekty, które generują wartość dodaną.

Podczas współpracy z klientami omawiamy potrzeby oraz oczekiwane rezultaty. Na bazie tych informacji przygotowujemy zindywidualizowane programy czy też pojedyncze usługi. Oferujemy kompleksowy wachlarz rozwiązań dostosowany do potrzeb i budżetu klientów. 

Prowadzimy projekty, które mają znaczenie i faktyczny wpływ na organizację lub jednostkę.

Wartości

Profesjonalizm

Profesjonalizm

dokładamy największych starań, aby klient otrzymał pomoc jakiej oczekuje. Dbamy o najwyższą jakość dostarczanych usług. Stale monitorujemy potrzeby rynkowe i dostosowujemy nasze oferty do wymagań klientów. Wdrażamy skuteczne rozwiązania, dążymy do doskonałości w kształceniu.
Promowanie najlepszych praktyk, wiedzy eksperckiej i najwyższych standardów

Promowanie najlepszych praktyk, wiedzy eksperckiej i najwyższych standardów

nasz zespół konsultantów to osoby z wieloletnim doświadczeniem biznesowym oraz solidnym wykształceniem, stale rozwijający własne kompetencje i oferujący wiedzę na temat najlepszych praktyk rynkowych.

Zasada fair play

Zasada fair play

dostarczamy to do czego się zobowiązujemy. Trzymamy się ustalonych zasad.

Zaangażowanie i indywidualne podejście

Zaangażowanie i indywidualne podejście

przede wszystkim słuchamy potrzeb naszych klientów. Z zaangażowaniem znajdujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i gwarantujące oczekiwane rezultaty.

Szacunek i dbałość o innych

Szacunek i dbałość o innych

we współpracy z naszymi klientami, partnerami biznesowymi oraz dostawcami kierujemy się zasadą szacunku. Traktujemy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani: odpowiadamy na wiadomości bez zbędnej zwłoki,  szanujemy czas i zaangażowanie innych, dostarczamy usługi w umówionym czasie.

Poufność

Poufność

obowiązujemy się do zachowania absolutnej dyskrecji i traktowania wszystkich informacji jako poufne.